Zgłoszenia na wZlot ruszają!

logo-wzlotu-sygnet_neg... a z nimi rusza odświeżona strona internetowa - adres znacie - www.wzlot.zhp.pl .

Nadszedł więc ten długo wyczekiwany moment, w którym ruszają zapisy na wZlot. Od teraz chętne patrole z całej Wielkopolski mogą zgłosić chęć udziału w największym wydarzeniu na mapie wielkopolskiego wędrownictwa! Nie czekajcie ani chwili dłużej. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie.

Fabryka Gwiazdora, TEJ!

Zapraszamy regionalnych liderów na Kurs Namiestnikowski!

Tegoroczna edycja odbywa się pod sprawdzonym hasłem "Fabryka Gwiazdora, TEJ!". Weekendy kursowe przypadające na czas świąt i karnawału pozwolą przygotować was do pracy z kadrą w waszych środowiskach, wspierania metodycznego drużynowych i inspirowania ich do działania. Kurs jest dedykowany instruktorom działającym na poziomie hufca, namiestnikom i osobą chcącym rozwijać program w swoich środowiskach.

(więcej…)

Kurs Drużynowych Wędrowniczych „Rajza Ognia” 2016

Informacja o edycji 2017 w połowie września!

Zapraszamy rządnych przygód na kolejny Kurs Drużynowych Wędrowniczych!

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Rajza ognia”. Przez dwa weekendy będziemy zgłębiać wspólnie obszar metodyki wędrowniczej. Zapewniamy zajęcia na wysokim poziomie instruktorskim, wyzwanie godne wędrownika oraz przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń. (więcej…)

Rajd Obronny Puszcza

Ro_7aa45 PDH "Bór" zaprasza na siódmą już edycję Rajdu Obronnego „Puszcza”. W tym roku czeka was coś zupełnie nowego. Nowe miejsce, nowe wyzwania, nowe przygody. To jedyna taka okazja, by przetestować wasze umiejętności, sprawność fizyczną, kooperację i odporność psychiczną. Wkroczycie w nowy, ale dobrze wam znany świat obronności. Czeka was dzika podróż do samego serca puszczy, zaintryguje was, zmęczy, by po trzech dniach zwrócić was do świata żywych jako zwycięzców. Nadchodzi nowa edycja. Czy jesteś gotowy, aby przeżyć ją- całym sobą?

Pozdrawiamy, Drużyna sztabowa (więcej…)