“Przekraczając granice” – KDW w Armenii

Zgłoszenia na kurs drużynowych wędrowniczych „Przekraczając granice” jeszcze do jutra do północy, zachęcam.

To już druga edycja międzynarodowego Kursu Drużynowych Wędrowniczych „Przekraczając Granice”. Tym razem uczestnicy będą wędrować po Armenii – maleńkim kraju, bogatym w tradycję i historię sięgającą aż starożytnego Urartu. Jest to niecodzienna propozycja skierowana do osób, które na własnej skórze chcą poczuć, jak się pracuje z metodyką wędrowniczą.

Kurs składa się z trzech wyjazdów:

  • pierwszego biwaku (26-28 stycznia 2018 r.),
  • drugiego biwaku (23-25 marca 2018 r.) oraz głównej części kursu –
  • wyjazdu zagranicznego (27 kwietnia – 6 maja 2018 r.) o charakterze obozu wędrownego w Armenii.

Podczas kursu wspólnie przekroczymy nie tylko granice miast, województw czy krajów, ale i nasze bariery, które ograniczają nas na co dzień. Forma kursu jest ambitna. Wymaga wiele, ale także wiele daje w zamian. Pozwoli poczuć i zrozumieć, kim jest drużynowy, czym jest drużyna wędrownicza oraz da sporą dawkę inspiracji do tego, jak działać z drużyną w praktyce.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 16 grudnia (23:59).

Więcej informacji:

Kurs Drużynowych Wędrowniczych „Przekraczając Granice” w Armenii

Leave a Reply

Your email address will not be published.