WOW – Edycja I – Start!

Druhno Drużynowa,
Druhu Drużynowy!

Bardzo się cieszymy, że trudna sytuacja epidemiologiczna w roku harcerskim 2020/2021 nie zmniejszyła zaangażowania, z jakim włączyliście się w pilotaż „WOW”. To dzięki Wam odbił się on szerokim echem również poza granicami Wielkopolski. Dlatego też z tym większą przyjemnością oddajemy w Wasze ręce pierwszą edycję propozycji programowej Wielkopolskiej Odznaki Wędrowniczej.

Radzimy uważać, bo jest to wędrownictwo w wysokim stężeniu. W jego skład wchodzą wyczyny, mogące stanowić element próby na naramiennik czy stopnie wędrownicze, pozwalające na zdobycie Tropu okolicznościowe zadania zespołowe oraz wędrówki.

By Wasza tegoroczna praca była jeszcze bardziej „WOW”, postanowiliśmy wprowadzić kilka zmian. Pierwszą z nich jest rozdział na dwa poziomy  zaawansowania:

  • dla drużyn, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę
    z wędrownictwem,
  • dla drużyn, które na wędrownictwie zjadły zęby.

To Wy decydujecie, jaki poziom wybieracie i to do Was należy
decyzja, których zadań chcecie się podjąć.

Z harcerskim pozdrowieniem,

hm. Marcin Osuchz
koordynator WOW

Do pobrania:

Leave a Reply

Your email address will not be published.