Wybuch to biwak liderów wędrowniczych Wielkopolski. Wydarzenie ma charakter nieregularny i jest organizowane zawsze wtedy kiedy chcemy powiedzieć naszej kadrze – dziękuję!

U podstaw idei biwaku leży przekonanie, że namiestnicy i drużynowi będący wzorem dla swoich lokalnych środowisk działając razem są w stanie osiągać lepsze rezultaty swojej pracy, doskonalić się i budować wspólnotę. Grupy młodych ludzi, na czele z charyzmatycznymi osobowościami mają szanse realizować niezwykłe projekty. Chcemy inspirować jednostki do tworzenia sieci, pobudzać wymianę doświadczeń i podnosić umiejętności ich liderów. Chcemy inicjować Wybuch!

W tym roku zapraszamy Was do przystani Wilków Morskich w Kiekrzu.

Termin przygody: 27-29.05.2016r.

Po dwóch latach przerwy wracamy z odświeżoną koncepcją. Cały weekend poświęcimy na szlifowanie umiejętności programowych. Poczujesz jak organizować wędrówkę, wprowadzać w przygodę, przeciwstawiać się pułapkom umysłu, prowadzić dyskusję, kreować program, inspirować. Zaprezentujemy efekt wZlotowego Programu Instruktorskiego, stworzymy wspólnie reakcje łańcuchową, a BUM! – usłyszy cała wędrownicza Wielkopolska.

 Czekamy na Ciebie, drużynowy, namiestniku, liderze pionu wędrowniczego.

Zgłoszenia przez formularz: https://docs.google.com/forms/d/1Z6pDkfxAoESpggFQ9PvRNEQbw63QmDqC2tgbGcj2-ug/viewform?c=0&w=1

 Czuwaj!