Program Instruktorski – wZlot 2018

Gorąco zapraszamy Was na Program Instruktorski na tegorocznym wZlocie!

Zapisy ruszyły 10 lutego i potrwają do 16 lutego do godziny 20:00

program.wzlot.zhp.pl

Jako Referat Wędrowniczy mamy zaszczyt zaprosić Was po raz kolejny na wZlotowy Program Instruktorski -w tym roku pod hasłem „Nawet równoległe”! Z uwagi na zainteresowanie Programem w poprzednich latach, zdecydowaliśmy się na kilka zmian. Przede wszystkim zapraszamy Was na dwie RÓWNOLEGŁE ścieżki, nazwane przez nas PROSTYMI. I tak oto do wyboru macie „ostatnią PROSTĄ do służby” oraz „ostatnią PROSTĄ do KDW”. Każda prosta to dwa przedobiednie bloki zajęciowe w doborowym towarzystwie, popołudnie zostawiamy do Waszej dyspozycji. To do Was należy decyzja, jak je spędzicie i którą ze wZlotowych propozycji wybierzecie. Pamiętajcie – ilość miejsc na każdą z PROSTYCH jest ograniczona, a kolejność zgłoszeń to nie wszystko!

Leave a Reply

Your email address will not be published.