Hufiec ZHP Konin im. Szarych Szeregów

namiestnik wędrowniczy Hufca ZHP Konin – phm. Marcin Osuch HR

jednostki wędrownicze Hufca ZHP Konin:

 • 13 KDW “Wadery” – drużynowa pwd. Wiktoria Pawlikowska HO
 • 24 KDW “Feniks o Brzasku” im.gen. R. Baden-Powella – drużynowa pwd. Paulina Osuch HO
 • patrol wędrowniczy przy drużynie 69 WKDH “Przełęcz” im. Janka Bytnara “Rudego” – drużynowy pwd. Jacek Cieślak

 

nwhk

 

Jesteśmy namiestnictwem stworzonym z 2 drużyn wędrowniczych oraz zastępu wędrowniczego przy drużynie wielopoziomowej. Są to 13 KDW “Wadery”, 24 KDW “Feniks o Brzasku” im.gen. R.Baden-Powella oraz 69 WKDH “Przełęcz” im. Janka Bytnara “Rudego”. Każda z tych drużyn może się pochwalić co najmniej 10-letnią historią wywodząc się pierwotnie z zastępów starszoharcerskich. Obie DW działają przy szczepach i w większości stanowią kadrę gromad i drużyn naszych hufców. Nie kisimy się we własnym towarzystwie, dlatego spotkać można nas na wZlocie czy Watrze. Co roku organizujemy także tematyczne Andrzejki Wędrownicze oraz staramy się robić jakieś akcje okołoletnie. Mamy przy namiestnictwie KSW, które otwiera nawet HR-y!! Powoli pniemy się ku mistrzostwu, dlatego mamy program #SuperWędrownik oraz zamierzamy rozszerzyć nasze działania 🙂


13 KDW “Wadery”

drużynowa pwd. Wiktoria Pawlikowska HO

strona internetowa: …


24 KDW “Feniks o Brzasku” im.gen. R. Baden-Powella

drużynowa pwd. Paulina Osuch HO

strona internetowa: …


patrol wędrowniczy przy 69 WKDH “Przełęcz” im. Janka Bytnara “Rudego”

drużynowy pwd. Jacek Cieślak

strona internetowa: …

 

2 komentarze to “Hufiec ZHP Konin im. Szarych Szeregów”

You can leave a reply or Trackback this post.

 1. Mariusz Podleśny - 28 sierpnia 2017 at 06:03 Reply

  Przydało by się zwiększyć szybkość ładowania strony bo czekałem 5 minut
  na załadowanie…

 2. referat - 6 września 2017 at 13:16 Reply

  Czas ładowania strony zależy od wielu czynników: m.in. zajętości serwera, szybkości łącza czy faktycznie ilości danych (np zdjęć) do załadowania. Z naszej strony staramy się tak przygotowywać treści na stronę, żeby nie ładowały się za długo. Na pozostałe czynniki wpływu nie mamy ;(
  Czuwaj!

Leave a Reply

Your email address will not be published.