KDW Rajza Ognia 2017

Zapraszamy żądnych przygód na kolejne KDW „Rajza Ognia”!

To już druga edycja kursu pod hasłem Rajzy Ognia! Przez dwa weekendy będziemy zgłębiać wspólnie obszar metodyki wędrowniczej. Zapewniamy zajęcia na wysokim poziomie instruktorskim, wyzwanie godne wędrownika oraz przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń, a wszystko to według najnowszych standardów szkoleniowych. (więcej…)

Harcerski Festiwal Filmowy “Czuwaj Film”

Hufiec Poznań Jeżyce organizuje Harcerski Festiwal Filmowy "CzuwajFilm". Jest to już trzecia edycja tego wydarzenia, a dwie poprzednie okazały się sukcesem i bardzo dobra zabawą. W konkursie znajdziecie specjalną kategorię dla wędrowników i instruktorów, a sama możliwość stworzenia filmu może być dobrym pomysłem na znak służby. Organizatorzy zapraszają wszystkich wędrowników oraz instruktorów do udziału! (więcej…)

Mistrzostwa Polski Harcerzy w biegach przełajowych

Zapraszamy wszystkich harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów do udziału w zawodach. Wyłonimy najszybszego spośród nas w biegu przełajowym na 5 km - otrzyma on tytuł Mistrza Polski! Każdy z uczestnikow otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsi pojadą do domu z nagrodami. Bieg odbywa się w malowniczych okolicach Jeziora Rusałka w Poznaniu na trasie przygotowanej przez zespół CityTrail. Przygotujemy również biegi na krótszych dystansach dla zuchów i harcerzy. więcej informacji na stronie wydarzenia.

Zgłoszenia na wZlot ruszają!

logo-wzlotu-sygnet_neg... a z nimi rusza odświeżona strona internetowa - adres znacie - www.wzlot.zhp.pl .

Nadszedł więc ten długo wyczekiwany moment, w którym ruszają zapisy na wZlot. Od teraz chętne patrole z całej Wielkopolski mogą zgłosić chęć udziału w największym wydarzeniu na mapie wielkopolskiego wędrownictwa! Nie czekajcie ani chwili dłużej. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie.

Rajd Obronny Puszcza

Ro_7aa45 PDH "Bór" zaprasza na siódmą już edycję Rajdu Obronnego „Puszcza”. W tym roku czeka was coś zupełnie nowego. Nowe miejsce, nowe wyzwania, nowe przygody. To jedyna taka okazja, by przetestować wasze umiejętności, sprawność fizyczną, kooperację i odporność psychiczną. Wkroczycie w nowy, ale dobrze wam znany świat obronności. Czeka was dzika podróż do samego serca puszczy, zaintryguje was, zmęczy, by po trzech dniach zwrócić was do świata żywych jako zwycięzców. Nadchodzi nowa edycja. Czy jesteś gotowy, aby przeżyć ją- całym sobą?

Pozdrawiamy, Drużyna sztabowa (więcej…)