Harcerski Festiwal Filmowy “Czuwaj Film”

Hufiec Poznań Jeżyce organizuje Harcerski Festiwal Filmowy “CzuwajFilm”. Jest to już trzecia edycja tego wydarzenia, a dwie poprzednie okazały się sukcesem i bardzo dobra zabawą. W konkursie znajdziecie specjalną kategorię dla wędrowników i instruktorów, a sama możliwość stworzenia filmu może być dobrym pomysłem na znak służby. Organizatorzy zapraszają wszystkich wędrowników oraz instruktorów do udziału! Poniżej podaje podstawowe informacje dotyczące zgłoszeń, a w razie pytań chętnie na nie odpowiem.

Co trzeba zrobić?

– zebrać 4-8 osobowy patrol,
– dokonać zgłoszenia patrolu do 18.02.2017
– wpłacić 30 zł po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia,
– nakręcić film zgodny z regulaminem (link).

Formularz zgłoszeniowy:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSelNdHFr-NSn-VNxSH4Tr3C8mhbN4-VDItiqrgiyMzKY1Wbxg/viewform

TERMIN ODDANIA FILMU: 4.05.2017
– Do tego czasu można zrezygnować z udziału i uzyskać zwrot pieniędzy.

KONTAKT:
e-mail: czuwajfilm@gmail.com
Facebook: facebook.com/CzuwajFilm

Leave a Reply

Your email address will not be published.