dominikakaszubowskahm. Dominika Kaszubowska HR

Jestem instruktorką Hufca Konin, gdzie miałam przyjemność prowadzić Namiestnictwo Wędrownicze, Kapitułę Stopni Wędrowniczych i współdziałać w ramach Zespołu Programowego. Byłam także członkinią Harcerskiego Kręgu Akademickiego „SKIPP”, zajmowałam się programem Ruchu Programowo-Metodycznego „Akademicy” (2012-14).

Prywatnie jestem architektem, a w przyszłości zamierzam być bogatym architektem z jeszcze bogatszym dorobkiem. Lubię też inne zadania manualne – robótki ręczne, pieczenie ciast i ciasteczek, decoupage. Lubię kino – zwłaszcza lat 50-tych, moim ulubionym aktorem jest James Dean, a człowiekiem – mój dziadek. Jestem fanką świeczek i kolorów, a najbardziej kolorowych świeczek.

Chciałabym rozpocząć doktorat w zakresie architektury, bo da mi to możliwość działania w swojej dziedzinie na większej ilości płaszczyzn oraz pracy z większą ilością ludzi (o rożnym doświadczeniu), a to właśnie ludzie są moją największą inspiracją.

Działam w Referacie, bo od samego początku jest to dla mnie wyzwanie, którego realizowanie daje mi dodatkowego „kopa” i wyłącza z codziennej rutyny. Posiadam też doświadczenie z kilku wędrowniczych perspektyw – drużynowej, namiestniczki, członkini KSW i akademika.

Istotnym aspektem jest dla mnie świadomość dlaczego wykonuję jakieś zadanie – wtedy mogę realizować je z (mniejszą lub większą) satysfakcją od A do Z.