dawidphm. Dawid Krieger
Wywodzę się z 6 Szczepu Harcerskiego działającego pod Hufcem Gniezno, w których byłem drużynowym kolejno drużyny starszoharcerskiej, a następnie wędrowniczej. Aktualnie prócz działania w Referacie nie pełnię żadnych funkcji w innych środowiskach. Ale to wcale nie oznacza, że nie mam co robić. Poza harcerstwem studiuję Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Dodatkowo działam w organizacji studenckiej o nazwie Studenckie Forum Business Centre Club, gdzie rozwijam się w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, która jednocześnie jest mistrzostwem, które chcę osiągnąć.

Swoją motywację do pracy czerpię ze spotkań i szkoleń, na których nabywam umiejętności od bardziej doświadczonych ode mnie osób. Przede wszystkim inspiruje mnie działanie w grupie, która ma wspólny kierunek działania. A taką grupą jest przykładowo Referat Wędrowniczy. Czuję, że mogę dużo się nauczyć poprzez działanie w tym zespole.

Prócz tego uwielbiam podróżować, trenuję kolarstwo. Wolny czas zazwyczaj przeznaczam na czytanie wszelakiej literatury. W swoim życiu kieruję się zasadą, że najważniejsze to żyć w zgodzie z samym sobą. Aktualnie skupiam się na swoim życiu zawodowym, który pragnę połączyć z działaniem w harcerstwie. I na chwilę obecną świetnie mi to idzie.

Dawid Krieger był komendantem VI Wielkopolskiego wZlotu Wędrowników w Gnieżnie 2016